Çatı Yalıtımı

Çatı yalıtımı binanın üst kısmında öncelikli olarak ısı, yangın, ses ve su yalıtımı sağlamak üzere uygulanır. Birbirinden oldukça değişik özellikleri ve uygulama esasları olan, farklı yalıtım özellikleri sağlayan malzemeler kullanılır, fiyatları hammadesi ve üretim zorluğuna göre değişiklik göstermektedir. Binanızın çatı yalıtımında kullanılan TSE belgeli standartlara uygun doğru ürünleri sizlere tedarik etmektedir. Satış ve fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatı yalıtımı sırasında kullanılan, ana ve yardımcı malzemeler ve örtüler aşağıdaki gibidir;

Bitüm esaslı Onduline levhalar, Kiremit altı su yalıtım membranları,Boyalı galvaniz/aluminyum trapez levhalar,Pvc/tpo termoplastik esaslı membranlar,Isı yalıtımlı Sandviç Paneller,Tek ve çift kompenantlı sürme su yalıtımları,Çatı kaplama altı zemin OSB levhalar.

Binalar için yalıtım göz önünde bulundurulduğunda su için çatı ve temel, ısı için çatı en hassas bölgeler arasındadır. İdeal malzemeler ile doğru uygulanan bir çatı yalıtımı, hem ısı kaybını önleyecek hem de su için izolasyon sağlayarak uygulananan binaya ileriye yönelik ekonomik bir avantaj sağlayacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

TEKLİF AL

Formu doldurun sizlere dönüş yapalım.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]

TELEFON

ADRES

Demirciler sitesi 2.yol no:25 Zeytinburnu / İstanbul

MESAİ SAATLERİ

9:00 – 18:00