HAKKIMIZDA

YILLARDIR SÜRE GELEN TECRÜBE İLE…

Varollar Yapı olarak yıllardan bu güne edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir.

Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

AMACIMIZ
İmalatını, bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da gözönüne alarak, bakım onarım sürecinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine ulaştırmak, Çatı sektöründeki son gelişmeleri uygulayıp bağımlı memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
• Dürüst ve güvenilir olmak,
• Müşteri memnuniyetini korumak,
• Çalışanlarımıza önem vererek gelişimlerine destek olmak,
• Yenilikçi ve gelişimci olmak

Kalite Politikamız
Varollar Yapı olarak biz çatı sektöründe kalitesi kabul görmüş hizmet üreten Türkiye’nin saygın kuruluşları arasına girmek ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın huzurunu temin etmek için hizmetlerimizi bir kerede, zamanında, doğru, sürekli ve güvenilir olarak sunmayı kendimize hedef kabul ederiz.

İLETİŞİM

KALİTE GARANTİSİ

Varollar Yapı olarak tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir.
Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

HİZMETLERİMİZ

Çatı Yapımı

DETAY

Çatı İzolasyonu

DETAY

Çatı Kaplama

DETAY

Çatı Yalıtımı

DETAY

Sandviç Panel Çatı Yapımı

DETAY

Çatı Tamiri

DETAY

TEKLİF AL

Formu doldurun sizlere dönüş yapalım.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]

TELEFON

ADRES

Demirciler sitesi 2.yol no:25 Zeytinburnu / İstanbul

MESAİ SAATLERİ

9:00 – 18:00